STŘEŠNÍ AUTOMOBILOVÉ STANY

 

Jezdíte svým vozem rádi do přírody? Nebaví Vás neustále hledat ubytování? Máme pro Vás to pravé adventure řešení - pohodlné spaní přímo na střeše Vašeho vozidla!

 

 

Rozkládací střešní stan kompletně vyrobený v České republice lze namontovat na všechna motorová vozidla opatřená střešním nosičem. Můžete jej rozložit v podélné i příčné ose vozu. Stan je vyroben z izolovaných desek silných 30 mm, které zabraňují srážení vodních par pod vloženou matrací. Rovněž samotná stanovina je voděodolná.

 

autostan clearmont automotive

 

Větrací otvory s moskytiérou zajišťují rovnoměrnou cirkulaci vzduchu ve stanu. Vnitřní ocelové oblouky jsou povrchově upraveny žárovým pozinkováním. Další použité konstrukční prvky z hliníku a oceli jsou povrchově upraveny eloxováním nebo galvanickým pozinkováním. Tímto je zajištěna maximální ochrana proti korozi.

 

autostan clearmont automotive

 

 Střešní stan lze jednoduše rozložit po odjištění dvou uzávěrů. Samotné „rozbalení" stanu s pomocí integrovaného žebříku netrvá déle než 3 minuty a Vy můžete pohodlně spát či odpočívat. Spacáky a polštáře lze ponechat uvnitř i ve složeném stavu. Také poskládání střešního stanu je velmi jednoduché a opět nezabere více času než jeho rozložení.

 

autostan clearmont automotive

 

Námi zkonstruovaný a vyráběný střešní stan nemusí být opatřen krycí plachtou, která u konkurenčních výrobků zabraňuje pronikání vody do složeného stanu za jízdy. Jsme také připraveni vyjít maximálně vstříc individuálním požadavkům a potřebám uživatele.

 

autostan clearmont automotive

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE

 

 

autostan clearmont automotive

 

leták ke stažení

 

V případě jakéhokoliv dotazu na střešní autostan se na nás neváhejte obrátit (kontakt). Rádi Vám odpovíme a připravíme cenovou nabídku přesně na míru Vašim potřebám.

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít