SKŘÍŇOVÉ NÁSTAVBY

 

Skříňové nástavby jsou jedním z pilířů výrobního programu společnosti Clearmont Automotive.

 

 

Realizujeme tyto typy

skříňových nástaveb:

 

 

Všechny námi produkované skříňové nástavby mají moderní konstrukci a design. Jsou vyrobeny z hliníkových nebo plastových panelů, které mohou být v izolačním provedení - sendvičová konstrukce. Tloušťky izolačních panelů jsou dány účelem skříňové nástavby.

 

 

Pro udržení požadované teploty je možné namontovat také chladící agregát. Vyhovíme i požadavku na regulovanou teplotu nákladového prostoru. Při navržení a montáži chladícího agregátu spolupracujeme s renomovanými dodavateli.

 

 

Nosný rám je - stejně jako pro valník - možno dodat ve variantě hliník nebo ocel. Panely skříňové nástavby mají vnější stěny hladké a jsou ideálním místem pro umístění loga či reklamy Vaší firmy.

 

 

Portál a kování si můžete vybrat v provedení z nerezové či zinkované oceli. Dle přání zákazníka můžeme do interiéru skříně umístit úchyty, konzole či rámy pro upevnění nákladu.

 

 

Další výhody hliníkových

skříňových nástaveb:

 

 

Nástavbu lze doplnit

řadu příslušenství:

 

Provádíme také opravy nástaveb. Pro objednávku kontaktujte pana Flanderu - mobil: +420 602 443 013. Samozřejmostí je spolupráce při likvidaci pojistné události.

 

 

 

V případě jakéhokoliv dotazu týkajícího se skříňových nástaveb se na nás neváhejte obrátit (kontakt). Rádi Vám odpovíme, poskytneme doplňující informace a připravíme cenovou nabídku.

 

 

 

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít