O společnosti

 

CLEARMONT AUTOMOTIVE

 

CLEARMONT AUTOMOTIVE, specializované středisko společnosti CLEARMONT, vstoupil v roce 2003 na trh nástaveb pro nákladní a užitková vozidla. Vyrábíme a montujeme valníkové, sklápěcí a skříňové (prachotěsné, izotermické, chladírenské, mrazírenské, nápojové, potravinářské, plywoodové) nástavby, vnitřní vestavby, nosiče kontejnerů, přívěsy, návěsy a vleky, hydraulické nakládací jeřáby, hydraulické zvedací plošiny (čela) a přepravníky vozidel.

 

CLEARMONT AUTOMOTIVE rovněž provádí záruční a pozáruční servis automobilových nástaveb. Získali jsme oficiální zastoupení pro montáž a servis hydraulických čel Dhollandia, Bär Cargolift, Zepro a MBB Hubfix. Oficiálně zastupujeme také předního výrobce hydraulických jeřábů ATLAS.

 

 

 

Kromě výroby a montáže standardních typů nástaveb pro nákladní a užitková vozidla vyvíjíme a realizujeme vlastní progresivní produkty. Koncept KOMPAKT představuje možnost přestavby podvozků všech vhodných typů vozidel do 3.500 kg na tahače návěsů. Jsme jediným výrobcem tohoto druhu nástavby v ČR!

 

Nově zavedený armádní program zahrnuje vlastní konstrukci a výrobu automobilových přívěsů za armádní a terénní vozidla.

 

Společnost CLEARMONT působí již 16 let rovněž v oblasti prodeje stavebního kování, dodávky a montáže skla a skleněných konstrukcí pro interiéry a pláště budov.

 

Navštivte sídlo firmy v Ostravě-Kunčičkách nebo přímo naše výrobní středisko Automotive v Ostravě-Nové Bělé! (kontakty) Rádi Vás přivítáme!

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít