NÁSTAVBY PRO MOTORISTICKÝ SPORT

 

Mezi realizovanými zakázkami divize Clearmont Automotive zaujímají v posledních letech stále významnější pozici speciální nástavby pro motoristický sport, které jsou konstruovány pro použití v rámci technické podpory a vytvoření mobilního zázemí v extrémních podmínkách.

 

      

 

nástavby pro rallye - český leták

 

 

 

 

nástavby pro rallye - anglický leták

 

 

CLEARMONT AUTOMOTIVE PODPORUJE TÝM

TATRA BUGGYRA RACING NA RALLYE DAKAR

 

Dlouhodobé partnerství společnosti Clearmont Automotive s českými účastníky soutěže kamionů na RALLYE DAKAR pokračuje. Fanoušci nejtěžší motoristické soutěže světa mohou každoročně vidět naše logo na speciálech TATRA pilotovaných Martinem Kolomým a Jaroslavem Valtrem v barvách týmu TATRA Buggyra Racing, který v celkovém pořadí Rallye Dakar pravidelně dosahuje umístění v top desítce kategorie kamionů a v ročníku 2016 navíc vybojoval významný dílčí úspěch v podobě vítězství v jedné z etap.

 

 

 

Základy spolupráce byly položeny v roce 2012, kdy Clearmont Automotive vyrobil speciální servisní a obytné kontejnerové nástavby pro dva doprovodné vozy CZECH DAKAR TEAMU 2013. Již tehdy byl projekt české účasti v jihoamerické rallye spojen se jménem zkušeného pilota Martina Kolomého. V současnosti spolupracujeme s TATRA Buggyra Racing týmem v oblasti vývoje a konstrukce speciálních automobilových nástaveb pro motoristický sport jako významní partneři týmu.

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE DAKAR 2015 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE DAKAR 2016

KOMPLETNÍ VIDEOGALERIE 2016

 

 

NAŠE NÁSTAVBA PRO DAKAR 2016

NAŠE NÁSTAVBY PRO DAKAR 2014

 

S našimi nástavbami pro motoristický sport se můžete setkat na nejslavnějších světových rallye. Používají je rovněž účastníci expedičních výprav, během nichž takto upravená vozidla úspěšně absolvují desítky tisíc kilometrů v náročném terénu a klimaticky nepříznivém prostředí Evropy, Asie, Afriky či Ameriky.

 

NAŠE REFERENCE - MOTORISTICKÝ SPORT

 

 

 

 

 

 

dakar kontejner clearmont automotive

 

tatra dakar clearmont automotive

 

 

tatra nastavba clearmont automotive

 

V případě jakéhokoliv dotazu nebo konzultace týkající se nástaveb pro motoristický sport se na nás neváhejte obrátit (kontakt). Rádi Vám odpovíme, poskytneme doplňující informace a navrhneme technické řešení na míru Vašim potřebám.

 

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít