KOMPAKT

 

Clearmont Automotive představuje unikátní koncept KOMPAKT - přestavbu podvozku vozidla o celkové hmotnosti 3.500 kg na tahač návěsů. Jsme jediným výrobcem tohoto druhu nástavby v České republice! 

 

 

 

leták ke stažení

 

 

K provozování vysoce variabilní soupravy postačuje řidičské oprávnění sk. B+E. Není nutný průkaz profesní způsobilosti řidiče. Kompaktní souprava vyniká snadnou ovladatelností - u nenaloženého vozidla jsou jízdní vlastnosti ve srovnání s nenaloženým dvouosým vozidlem markantně lepší, při plném naložení se tato přednost násobí!

 

 

SOUPRAVY KOMPAKT Z PRODUKCE

FIRMY CLEARMONT AUTOMOTIVE:

 

Mitsubishi FC TRAILER KOMPAKT a MB Sprinter KOMPAKT

 

 

Dle potřeb je možná záměna za jinou výměnnou nástavbu. Kompakt je vybaven pouze jedním typem kol, disponuje nízkou nákladovou hranou a nemá omezovač rychlosti. S nápravou v horní poloze vzduchového zdvihu lze jet po dálnici maximální povolenou rychlostí 130 km/h.

 

 

Pro kompakt neplatí zákaz vjezdu nákladních vozů do centra měst. Za vozidlo neplatíte elektronické mýtné v Rakousku, v ČR postačí dálniční známka. V Německu a Polsku je provoz zdarma.

 

 

 

Charakteristika a přednosti koncepce

KOMPAKT - verze MB Sprinter

 

Charakteristika a přednosti koncepce

KOMPAKT - verze Mitsubishi Canter Fuso

 

Dalším vozidlem o celkové hmotnosti do 3.500 kg, které je vhodné pro přestavbu podvozku na tahač návěsů konceptu KOMPAKT, je IVECO Daily.

 

 

V případě jakéhokoliv dotazu týkajícího se konceptu KOMPAKT se na nás neváhejte obrátit (kontakt). Rádi Vám odpovíme, poskytneme doplňující informace a připravíme cenovou nabídku.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít