BAZAR

 

NABÍZÍME K PRODEJI MOBILNÍ OBYTNOU JEDNOTKU  - VÍCEÚČELOVÝ

ROZTAHOVACÍ KONTEJNER VYBAVENÝ VEŠKERÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM

PRO NOUZOVÉ UBYTOVÁNÍ OSOB.

 

Kontaktní telefon: +420 602 443 013

 

 

Bližší info a fotogalerie zde:

 

Mobilní obytné jednotky představují ideální variantu rychlého řešení nouzového ubytování osob v případě neočekávaných havárií a přírodních katastrof. Po nezbytnou dobu mohou efektivně nahradit zničené ubytovací kapacity při povodních, požárech, ekologických haváriích a dalších podobných událostech.

 

 

Mobilní obytné jednotky jsou vhodným řešením také pro firmy a instituce (hasičský záchranný sbor, policie, zdravotnické služby), jejichž pracovníci dočasně působí v terénu a nelze pro ně zajistit klasickou formu ubytování.

 

obytny kontejner clearmont automotive

 

Divize Clearmont Automotive vyvinula koncept mobilní obytné jednotky v podobě víceúčelového roztahovacího kontejneru vybaveného veškerým příslušenstvím pro nouzové ubytování osob.

 

obytny kontejner clearmont automotive

 

Kontejner je přizpůsoben pro manipulaci s autojeřábem a nosičem kontejnerů. Hydraulický systém umožňuje pomocí čerpadla, rozvaděče a dvou párů hydraulických válců vysunutí bočních částí kontejneru. Celková šířka mobilní obytné jednotky se tak zvětší  cca na 5 m při délce cca 6 m. Kontejner nabízí prostor a potřebné hygienické zázemí včetně lůžek až pro 6 osob.

 

 

obytny kontejner clearmont automotive 

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZDE

  

 

Certifikace ISO

 

Otevřít